Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Бер 2012

У Черкасах через підрозділ ДАІ не працюють 10 світлофорів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах уже близько двох тижнів не працює 10 світлофорів на перехрестях із досить пожвавленим рухом. Як повідомляють у Черкаському міськвиконкомі, причина в тому, що державне підприємство «Інформ-ресурси» (один із підрозділів ДАІ), на балансі якого ці об'єкти, відмовляється надавати доступ до світлофорів фірмі, котра виграла тендер на їх обслуговування.

«Усі ці світлофори «Інформ-ресурси» відключило, мотивуючи тим, що не проведені регламентні роботи, і аби уникнути поломок та відповідальності. Із ними ми ведемо перемовини з моменту визначення переможця тендеру, а це вже кілька тижнів, і досі не можемо дійти згоди», – зазначив директор департаменту житлово-комунального  комплексу Олександр Риджаніч.

 

На балансі у ДП «Інформ-ресурси» близько 60 світлофорів. 4 нових світлофори, встановлені за останні кілька років, уже значаться на балансі КП «Міськсвітло».

 

Як зазначає Володимир Колосов, директор ПП «Геобудсервіс+» – фірми, котра виграла тендер, із цими чотирма об'єктами проблем немає, комунальне підприємство надало до них доступ. А от «Інформ-ресурси» не допускає до виконання робіт згідно із умовами тендеру і постійно вишукує різні причини, чому цього не робити.

 

Олександр Риджаніч говорить, що однією із умов допуску до світлофорів представники ДП «Інформ-ресурси» ставили можливість передачі в оренду об'єктів за 50 % від загальної суми обслуговування.

 

«Тобто усі роботи виконувала б фірма «Геобудсервіс+», затратна частина вся б лягала на них, а державне підприємство просто отримало б 350 тисяч гривень», – пояснив Олександр Риджаніч.

 

На думку міського голови Черкас Сергія Одарича, у такому розвитку подій «треба шукати корупцію»:

 

«Ми провели відкритий тендер, отримали здешевлення ціни на 152  тисячі гривень порівняно із тією, що пропонувало «Інформ-ресурси», відповідно заощадили бюджетні кошти. А державне підприємство, по суті представник правоохоронних органів, які постійно надсилають нам свої запити і шукають корупційні дії у проведенні нами державних закупівель, само перешкоджає виконанню умов проведеного тендеру. Ось тут треба шукати корупцію», - переконаний мер Черкас Сергій Одарич.

 

Фото: forum.nashtransport.ru

Поділіться з друзями: