Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Квіт 2012

У будівлі Черкаського міськвиконкому з'явиться корпоративний запах

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У приміщенні Черкаського міськвиконкому невдовзі може з'явитися корпоративний запах.

Про це сьогодні йшлося під час вранішньої наради під головуванням першого заступника міського голови Віктора Беззубенка.

 

Розмову про корпоративний стиль розпочала очільниця департаменту бюджетної політики Наталія Джуган, яка поскаржилася, що в неї закінчилися візитки, і вона ось уже три місяці змушена без них працювати, бо «немає нового зразка». Беззубенко доручив керуючому справами Миколі Кудрявцеву вирішити цю проблему.

 

«Але візитки мають обов'язково бути англійською мовою. Крім того, виконані в єдиному, гарно відпрацьованому стилі», - наголосив заступник міського голови.

 

У свою чергу Микола Кудрявцев сказав, що вже є відповідні вертикальні візитки і посадовці, які їздили в Грузію, саме їх і використовували.

 

Далі свої п'ять копійок до розмови вирішив вставити начальник департаменту охорони здоров'я та соціальної політики Олег Стадник:

 

«Пропоную також дівчатам, які сидять на рецепшені, одягати такі легкі «газові» шарфики із корпоративним логотипом міської ради».

 

Його пропозиція була сприйнята із особливим ентузіазмом.

 

«Я вам навіть більше скажу  - треба доручити Кудрявцеву, щоб організував корпоративний запах. І це не жарти, є навіть спеціальна установка для цього», - заявив Віктор Беззубенко.

 

Тим часом, Микола Кудрявцев скромно зауважив, що з-поміж іншого «дівчатам на рецепшені» ще треба організувати «корпоративний обігрівач», щоб не мерзли.

 

Фото: cryazone.com

Поділіться з друзями: