Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лист 2012

Тулуб знає, чому перемогла «Свобода»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У 2007 році за ВО «Свобода» на Черкащині проголосувало лише 4 тисячі виборців. Тоді як за попередніми результатами ЦВК під час нинішніх парламентських виборів «свободівців» підтримали понад 50 тисяч черкащан.

Детальну аналітику та роздуми про те, чому ж все таки відбувається така вражаюча «зміна настроїв і вподобань мешканців Черкащини», сьогодні під час прес-конференції презентував журналістам голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

 

«У людей є прагнення до того, щоб реформи відбувалися швидше і жорсткіше,  щоб скоріше настало те, що обіцяють політики. Це одна з причин, яка дала такий ріст прихильників цієї партії. Друге – є деякі недосконалості в законодавстві. У бюлетенях не було рядка «проти всіх». І людина шукала, якщо їй не подобалися ті політичні сили, які представлені, вона надавала перевагу найбільш радикальній політичній силі», - сказав Сергій Тулуб.

 

Також він «кинув камінець в город» молоді.

 

«Ще одне – велика кількість молодих людей, які проживають на Черкащині, я бачив це – вони налаштовані на більш радикальніші зміни і категоричне сприйняття сучасності та того, що відбувається. Їм нецікаво, що сьогодні десь щось відбувається чи будується. Їм цікаво, якщо сьогодні адресно до них будуть відбуватися реформи», - таким чином Тулуб пояснив, чому молодь проголосувала за «Свободу».

 

 

Фото: svit24.net

Поділіться з друзями: