Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лют 2012

Тулуб стане «іміджмейкером» Кобзаря?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб наголошує на тому, що потрібно ретельно підготуватися до Шевченківських днів.

Як повідомляє офіційний портал ОДА, про це губернатор говорив під час виїзного засідання колегії у Звенигородці.

 

«Зараз для нас важливе завдання – поліпшити імідж Кобзаря, а також нагадати про нього і в Україні, і в усьому світі, зокрема в Канаді, Австралії, Японії та інших країнах», – наголосив Сергій Тулуб.

 

Про підготовку до Шевченківських днів на Черкащині учасників засідання поінформував начальник управління культури облдержадміністрації Василь Марштупа.

 

Він, зокрема, зазначив, що сьогодні в області розроблено детальний план відзначення знаменних дат у 2012 – 2014 роках. Цей документ підготовлено на розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання».

 

Головні заходи заплановано провести безпосередньо на місцях, пов'язаних із народженням і місцем поховання Тараса Шевченка – у Шевченківському національному заповіднику й національному заповіднику «Батьківщина Тараса Шевченка».

 

Нагадаємо, що минулого тижня уже відбулася нарада з участю голів райдержадміністрацій і районних рад, а також нарада з участю Міністра культури України Михайла Кулиняка в Каневі.

 

Фото: sd.org.ua

Поділіться з друзями: