Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Черв 2012

Тулуб розповів про доступне житло

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб розповів, як у Черкаській області виконуються соціальні ініціативи Президента.

Зокрема, йшлося про забезпечення черкащан доступним житлом.

 

«Ця програма вже працює. Нам доповідають безліч керівників (у тому числі й Найбанку), як вони сьогодні працюють на реалізацію цієї ініціативи Президента. І я хочу сказати, що на сьогоднішній день уже 6 осіб отримали кредит. Люди отримують під 16 % ставку кредит на купівлю житла. Житло, згіно постанови, від 40 до 58 метрів квадратних. Люди сплачують 25 % вартості житла, і далі держава компенсовує 13 %. Решту оплачує людина. Якщо це житло більше, ніж 58 метрів квадратних, то людина повинна за свій рахунок оплатити цю різницю», - пояснив Сергій Тулуб.

 

За його словами,  кредити видають «Ощадбанк» та «Украгазбанк».

 

«Я думаю, що скоро отримають можливість «Брокбізнесбанк» і банк «Фінанси та кредит». Уже опрацьовано декілька об'єктів, площею 5, 5 тисяч метрів квадратних, які будуть введені в експлуатацію у цьому році, і там люди отримають житло по цій системі. Близько 56 людей звернулися і зараз оформляють документи на це кредитування. Крім того, ми подали у Міністерство регіонального розвитку пропозиції щодо таких об'єктів на 23 тисяч метрів квадратних. Тобто, ця робота розпочата, є ризики, ми свої пропозиції орацювали і надали у Міністерство, щоб внести зміни до порядку видання цих кредитів», - наголосив Сергій Тулуб.

 

Він також розповів, що  один квадратний метр житла коштує до 5 тисяч гривень.

 

Фото: fullhdoboi.ru

Поділіться з друзями: