Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Лип 2012

Тулуб порадив почитати закон про мови і звинуватив опозицію у «політиканстві»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб запевнив, що влада у жодному випадку не перешкоджає громадянам проводити мирні зібрання.

Відповідна заява з'явилася на сайті Черкаської облдержадміністрації у середу, 11 липня, через п'ять днів після знесення «мовного» наметового містечка на Соборній площі.

 

Фактично губернатор слово в слово повторив те, що написано у листівках, які поширюють на Соборній площі регіонали.

 

«Для того, щоб коментувати Закон «Про основи державної мовної політики», а надто, щоб виступати проти нього, потрібно передусім його прочитати. Він жодним чином не зачіпає інтереси українців і державної мови та спрямований на створення умов для розвитку як державної, так і мов національних меншин. Усілякі розмови про нібито знищення української мови – це відверті провокації тих, хто жадає розколу в суспільстві, щоб посіяти хаос в країні  напередодні виборів до Верховної Ради України. Як на мене, це політиканський привід звернути на себе увагу, коли бракує інших приводів», - заявив Сергій Тулуб.

 

Крім того, він висловився щодо конфліктної ситуації з протестувальниками  на Соборній площі, назвавши її «абсурдною».

 

«Влада не перешкоджає громадським і партійним організаціям  реалізовувати  їх право на мирні зібрання. У той же час ми переконані, що всі громадяни, в тому числі й опозиціонери, повинні дотримуватися чинного законодавства. Якщо обласна рада звертається до громадян з проханням звільнити площу для проведення заздалегідь запланованих мистецьких заходів, то навіщо влаштовувати протистояння. Адже в Черкасах є безліч площ, де можна висловити свою громадянську позицію», - наголосив Сергій Тулуб, маючи на увазі заходи зі святкування Івана Купала, заради якого нібито й було знесено наметове містечко.

 

Також Сергій Тулуб зауважив, що «ганебною є і практика використання дітей у політичних баталіях».

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: