Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Бер 2012

Тулуб обіцяє притягнути до відповідальності колишніх працівників облдержадміністрації

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб обіцяє, що колишні працівники ОДА, які так чи інакше були причетні до неналежного виконання робіт у Канівському заповіднику, внаслідок чого державі було завдано збитків на суму 2 мільйони гривень, будуть покарані.

«По Канівському заповіднику я хочу сказати одне – це стосується тих робіт, які виконувалися за рахунок бюджетних коштів. Як ви знаєте, на цей заповідник кожного року, починаючи з 2007, виділялися кошти, але все ніяк не могли закінчити. Там не достатньо якісно була зроблена гідроізоляція», - розповів Сергій Тулуб.

 

За його словами, через те, що тоді посадовці прийняли роботи і підписали відповідні акти у грудні 2009 року, сьогодні держава несе додаткові витрати.

 

«Тому Канівська прокуратура  порушила цю кримінальну справу і ті, хто винен, будуть покарані. Хоча вони вже сьогодні не працюють на своїх посадах у обласній державній адміністрації, ті, хто підписував і приймав. Уже майже нікого немає. Але прокуратура зараз викликає на допити всіх тих осіб, які причетні», - підсумував Сергій Тулуб.

 

Нагадаємо, що як повідомили в прес-службі МВС України, на Черкащині працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили директора одного з публічних акціонерних товариств. Упродовж 2009-2010 років він під час виконання за бюджетні кошти підрядних будівельних робіт з гідроізоляції зовнішніх стін підземних приміщень будівлі одного з музеїв в Каневі допустив використання не передбачених проектом матеріалів та неналежне виконання визначених в проектній документації робіт, що в подальшому призвело до пошкодження приміщень музею. У результаті протиправних дій державі завдано збитків на 2 млн гривень. Органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.275 (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд) КК України.

 

Фото: uk.wikipedia.org

 

Поділіться з друзями: