Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Серп 2012

Туалет в центрі Канева не працює через «дефіцитний бюджет міста»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міський голова Канева Віктор Ніколенко, відповідаючи на інформаційний запит жителів міста, пояснив, чому в місті не працює громадська вбиральня, яку нещодавно було відремонтовано.

 

c8b86a0e7501 1

 

«Дійсно, ремонт туалету проведено за кошти бюджету розвитку (кошти громади). Перед підрядною організацією було поставлене завдання максимально зберегти конструкції споруди, що мають пристойний вигляд. Це дало змогу значно мінімізувати витрати на ремонт. До речі, по даний час підрядник не отримав більшу частину коштів за проведені роботи, але розуміючи те, що в теплу пору року потрібно зробити багато нагальних справ, у тому числі – ремонтів у приміщеннях закладів освіти, згоден на розрахунок протягом певного часу», - наголосив Віктор Ніколенко.

 

Він також зауважив, що є кілька причин, через які туалет не працює.

 

«Зважаючи на те, що бюджет міста є дефіцитним, виконавчий комітет не прийняв кінцевого рішення про щоденне функціонування відремонтованого туалету. В тому числі, і через побоювання, що об’єкт буде поруйнований «свідомими» мешканцями міста. Тому на даний час туалет функціонує лише під час масових заходів в історичній частині міста. З нового бюджетного року намагатимемось забезпечити його постійну роботу шляхом виділення коштів на утримання, або іншим шляхом – передавши в управління Успенського собору», - пояснив мер Канева.

 

Натомість, він надав канівчанам перелік місць, « де громадянин може при потребі відвідати туалет у громадських закладах міста:

 

  • в клубі-музеї ветеранів
  • в музеї народно-декоративного мистецтва
  • в ресторані «Родень»
  • в ресторані «Старий Канів»
  • в міському будинку культури (кінотеатр «Канів»)
  • в Будинку рад (на всіх трьох поверхах)
  • в кафе «Сніжинка»
  • в кафе «Бістро»
  • в пасажирському туристичному терміналі «Авто-Ріка»

 

«Окрім того, кожен майданчик міського ринку має туалети, менш комфортні, ніж вищеназвані, але які задовольняють потреби працюючих і відвідувачів», - переконаний Віктор Ніколенко.

 

Фото: kanev.info та cunaka.deviantart.com

Поділіться з друзями: