Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Січ 2012

Триває міський конкурс «Новорічний настрій освітнього закладу»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Департамент освіти та гуманітарної політики у межах новорічно-різдвяних заходів проводить міський конкурс «Новорічний настрій освітнього закладу».


«Конкурс ми започаткували з метою підвищення естетичного рівня оформлення будівель та територій закладів освіти нашого міста до новорічно-різдвяних свят. Школи, прикрашаючи приміщення, використали світлові елементи, сучасні оздоблювальні матеріали та святкові прикраси», – розповіла директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ірина Топчій.

На сьогодні комісія об'їхала всі навчальні заклади, ознайомилися з оформленням будівель, переглянула фотоматеріали.

Оцінка здійснюється комісією за наступними показниками: загальне святкове оформлення будівлі та прилеглої території; тематичність оформлення та дизайн; використання сучасних оздоблювальних матеріалів, світлових елементів, штучних (індивідуальних) виробів; використання новорічно-різдвяної атрибутики; санітарно-технічний стан об'єкта та прилеглої території. Максимальна оцінка – 5 балів з кожного показника. Підведення підсумків конкурсу відбудеться 15 січня, про що буде повідомлено додатково.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему