Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Квіт 2012

Топчій напише Тулубу «аналітичну записку»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Начальник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому Ірина Топчій напише «аналітичну записку» голові Черкаської облдержадміністрації Сергію Тулубу.

Таке доручення їй дав заступник мера Черкас Віктор Беззубенко. За його словами, Тулуб вимагає дані про центральний стадіон Черкас. Зокрема, губернатора цікавить, скільки коштів було витрачено в 2011 році на табло, трибуни, туалети, благоустрій території тощо.

 

«Нещодавно на одній із нарад Тулуб запитав мене: «Невже ви не можете знайти один мільйон гривень на поле?». Ідеться про спонсорські кошти», - бідкався Віктор Беззубенко під час наради у міськвиконкомі.

 

Він також дав поради Ірині Топчій щодо того, які саме відомості мають бути у «аналітичній записці».

 

«Це має бути коротка, аналітична записка. Проблематика – газон і бігові доріжки. Треба вказати, що нам потрібне фінансування саме на це. Крім того, там 100 тисяч є на ремонт бігових доріжок, але цього недостатньо, тому під час сесії міської ради треба запропонувати ці гроші перекинути на ремонт приміщень, бо в нас все одно немає трьох мільйонів гривень на ремонт доріжок», - підсумував Віктор Беззубенко.

 

Нагадаємо, що голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб є почесним президентом футбольного клубу «Славутич».

 

Також зазначимо, що департамент освіти та гуманітарної політики не лише аналізує стан центрального стадіону, а й опікується тим, аби під час футбольних матчів на трибунах було достатньо глядачів. Так, 7 квітня, коли відкривався футбольний сезон, директори черкаських шкіл отримали наказ у обов'язковому порядку привести по 100 учнів на стадіон. Гра відбувалася у вихідний день.

 

Фото: kontain.com

Поділіться з друзями: