Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Лист 2012

Томенко радить Тулубу "добровільно залишити Черкаську область"

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко пропонує черкаському губернатору Сергію Тулубу негайно залишити Черкаську область. Один із лідерів опозиційної "Батьківщини" аргументує це тим, що проти політики голови Черкаської ОДА та Партії регіонів, яку він представляє, на парламентських виборах проголосували близько 74 % черкащан. Порівняно з виборами 2012 року, Партія регіонів втратила більше ніж 10 % своїх прихильників. Натомість прихильників опозиційних сил на Черкащині стало десь на 45 % більше, зважаючи на 20-відсоткове зростання прихильників "Батьківщини", 17 % підтримки "Удару" і майже 10 % прихильників "Свободи". Крім того, переважно проти політики влади голосувало 9,29 % прихильників комуністів.

Як повідомляє прес-служба віце-спікера, Микола Томенко вважає, що парламентські вибори і, зокрема, результати голосування за партійними списками є єдиним барометром оцінки діяльності влади. Як і опозиції.

 

Томенко зазначив, що Черкаська область стала експериментальною для нової влади на чолі з Віктором Януковичем. Саме для того, щоб довести професіоналізм представників Партії регіонів і прибув на Черкащину Сергій Тулуб (у квітні 2010р.), який позиціонував себе як найближча до Віктора Януковича людина.

Віце-спікер також зауважив, що для пана Тулуба Віктор Януковича створив всі умови для "розкриття таланту". в тому числі й через багатомільйонні фінансові субвенції. Черкащина стала єдиним регіоном, керувати яким було привезено більше ста «професіоналів» з Донбасу та "братніх регіонів".

Були й регулярні нарікання з боку малого, середнього і навіть великого бізнесу. який відмовлявся визнавати «донецькі» правила гри й платити "данину". Частина бізнесук навіть залишила територію Черкаської області. Втім, усе це не вплинуло на зміну думки Януковича стосовно «ефективності» методів управління Сергія Тулуба.

На думку Томенка, Президент і його команда, мабуть, розуміють, що вибори продемонстрували ефективність роботи Сергія Тулуба і розставили крапки над «і». 

 

Микола Томенко нагадав, що у 2010 році за Партію регіонів проголосували 28, 92% громадян на Черкащині. До провладної більшості також увійшов Блок Литвина, за який віддали свої голоси 5,50% виборців. А Блок Юлії Тимошенко набрав 17,16% голосів.

Водночас, на нинішніх виборах команда Януковича-Тулуба у Черкаській області втратила більше як 10% своїх прихильників. Натомість «Батьківщину» підтримали 37,77% громадян, а опозиційні «Удар» і «Свободу» - 17,23% та 9,48% відповідно.

М.Томенко також додав, що під час виборчої кампанії комуністи виступали з критикою діючої влади і за них голосувала частина лівого, але опозиційного електорату. Тому 9,29% підтримки комуністів треба віднести до опозиції.

Отож, в результаті отримуємо підтримку опозиції в 73,77% виборців Черкащини

«Тобто маємо майже 74% громадян у Черкаській області не підтримують діяльність нинішнього голови обласної адміністрації Сергія Тулуба та Президента Віктора Януковича», - підсумував Микола Томенко.

За таких обставин, як вважає Микола Томенко, «було б правильно, щоб керівництво обласної адміністрації добровільно залишило територію Черкаської області у зв’язку з тим, що їх політика не підтримується абсолютною більшістю громадян – мешканців Черкаської області».

«Такий результат виборів є серйозною підставою для відповідного рішення Президента стосовно зміни керівництва краєм» - підсумував Томенко.

 

 

Поділіться з друзями: