Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Квіт 2012

Тетяна Очеретяна спростувала чутки про те, що вона очолить ОДТРК "Рось"

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Інформація про те, що новим гендиректором ОДТРК "Рось", без якого вже тривалий час працює державна телерадіокомпанія, стане начальник управління інформаційної політики Черкаської облдержадміністрації Тетяна Очеретяна, виявилася неправдою. Про це НародUA  повідомила особисто пані Тетяна, назвавши подібні чутки "безбожною брехнею". Крім того, вона повідомила, що днями таки призначать гендиректора ОДТРК.

"Основна вимога Сергія Борисовича – це досвід телевізійної роботи. А я – менеджер, іноді – в кризових жанрах... Я в жодному разі там не буду і не прагну" - повідомила, сміючись, Тетяна Очеретяна.

 

"А які кандидати вийшли, так би мовити, на фінішну пряму?" - питаємо у пані Тетяни.

 

"Я не можу зараз сказати. Скажу тільки одне: на днях вже буде відоме прізвище генерального директора...", - відповіла очільниця інформаційного управління Черкаської ОДА.

 

Вона також зазначила, що новим гендиректором "Росі" стане один із тих кандидатів, яких називав Сергій Тулуб під час прес-конференції.

 

Нагадуємо, що голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб на прес-конференції, яка відбулася 19 березня 2012 року, повідомив, що після звільнення Юрія Уздеміра із займаної посади  головними кандидатами на керівництво ОДТРК є "Бєлов та Єфремов", яких пан Тулуб назвав "професіоналами" в цій галузі.

 

Крім того, на прохання черкаського губернатора подавати заяви на вакантну посаду відгукнувся також керівник обласної опозиційної партії "Наша Україна" Володимир Мамалига. Він раніше був одним із керівників телекомпанії "Антена", яку закрили за часів нового губернатора.

 

В коментарі НародUA Володимир Мамалига зазначив, що хоче перевірити, чи дотримає обіцянки губернатор, і чи призначить, нарешті, на серйозну посаду черкащанина, чи знову сюди приїде хтось "донецький" і черкащани, таким чином, залишаться для Сергія Тулуба якимось "другим сортом".

 

Фото: cdu.edu.ua

Поділіться з друзями: