Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Жовт 2012

Телеканал «ВІККА» відмовився надати ефір опозиційному кандидатові

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаський телеканал «ВІККА» відмовився надати кандидатові в нардепи Миколі Булатецькому ефірний час для виступу, попри те, що останній уже заплатив гроші. Політик вважає, що це перешкоджання вільному доступу кандидатів до ЗМІ та веденню передвиборчої агітації.


Звернення кандидата у народні депутати по мажоритарному виборчому округу №194 Миколи Булатецького

«25 жовтня о 19.35 на телеканалі «ВІККА» мав відбутися прямий ефір кандидата у народні депутати по мажоритарному виборчому округу 194 Миколи Булатецького тривалістю 30 хвилин із повтором 26 числа о 22.50. Цей ефір було заздалегідь оплачено із виборчого фонду кандидата (у сумі 7840 грн.) та анонсовано практично в усіх черкаських газетах, спецвипуску та в ефірі телекомпанії «ВІККА». Однак, не зважаючи на укладену угоду та здійснену приплату ефіру як політичної реклами директор телерадіокомпанії Любов Правдіна відмовила кандидатові, посилаючись на технічні умови.

«Доводимо до вашого відома, що наказом по підприємству №2410.01-п від 24.10.2012 року затверджено нову сітку мовлення, враховуючи велике навантаження на ефір в останні дні агітації, збільшення агітаційних блоків і випусків програми «ВІККА-новини», на жаль, ми не маємо технічної можливості надати вам ефірний час для проведення прямого ефіру», — йдеться у офіційній відповіді телекомпанії «ВІККА».

Одним із власників телекомпанії «ВІККА» є Михайло Бродський, бізнес-партнер міського голови Черкас Сергія Одарича, який останнім часом публічно і через офіційні ЗМІ Черкаської міської ради підтримує конкурента Миколи Булатецького по виборах Валентину Жуковську. Сама ж телекомпанія знаходиться у приміщенні ПК «Дружба народів», що належить ПАТ «Азот», почесним президентом якого також є Валентина Жуковська.  Тому сьогоднішню відмову Любові Правдіної у проведенні прямого ефіру за участі Миколи Булатецького розцінюємо як перешкоджання вільному доступу кандидатів до ЗМІ та веденню передвиборчої агітації», - йдеться у зверненні Миколи Булатецького.

 

Як стало відомо НародUA, зараз Микола Булатецький, а також нардеп Ігор Єресько знаходяться біля приміщення телеканалу, куди їх не впускають. Тим часом, Любов Правдіна проводить нараду з колективом. 

 

Фото: riznomanit.at.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему