Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лют 2012

"Свобода" може відмовитися від своїх мажоритарників на Черкащині

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Керівник Черкаської міської організації партії "Свобода" Михайло Вакуленко заявив, що "Свобода" може відмовитися від свого кандидата в мажоритарних округах Черкаської області. Про це він розповів під час презентації тристоронньої угоди між "Батьківщиною", "Свободою" та "Фронтом змін", в якій передбачені спільні дії на парламентських виборах та створення єдиного списку кандидатів в одномандатних округах.

Зокрема, Михайло Вакуленко сказав, що партії "Свобода", "Батьківщина" та "Фронт змін" можуть на всеукраїнському рівні домовитися про розподіл мажоритарних округів між політичними силами, який враховує рейтинг партії в конкретному регіоні.

Так, якщо "Свобода" має набагато вищий рейтинг на Заході країни, то можливий варіант, що вона віддасть партнерам по угоді "свої" округи на Сході й Центрі, щоб отримати додаткові округи на Заході.

Таким чином, за словами Михайла Вакуленка, опозиція зможе отримати перемогу в більшій кількості мажоритарних округів і загалом перемогти на парламентських виборах.

 

 

Поділіться з друзями: