Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Бер 2015

Стартував громадський проект «Фітнес Open Air»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах стартував громадський проект «Фітнес Open Air».

Про новий оздоровчий проект у нашому місті розповідає його ініціатор Аліна Котолуп.


"У межах проекту «Фітнес Open Air» протягом весняно-літнього періоду у Черкасах відбуватимуться тренування для всіх охочих. Ми запрошуватимемо до участі професійних тренерів, аби черкасці мали можливість безкоштовно займатися спортом, – відзначає Аліна. – Аби тренування були цікаві і для молоді, і для людей старшого віку, і для молодих мам, намагатимемося охопити якомога більше видів спорту та фітнесу. Йдеться про танці, боротьбу, йогу, бойове самбо, хіп-хоп, функціональні тренування, лікувальну фізкультуру…"

Усі заняття відбуватимуться на свіжому повітрі. У якості майданчиків черкасцям запропонують паркові та пляжні зони нашого міста.


jtyjhtrhouiyywerefw


"Вже зараз маємо домовленість із п’ятьма професійними тренерами. Також є спортсмени, готові проводити змагання з волейболу, пляжного футболу, футболу для дівчат, а також дитячі змагання", – констатує Аліна Котолуп.


Перше тренування відбулося 16 березня о 17.00 у Долині троянд. Черкасці відвідали тренування з кросфіту – це спеціальна система фізичної підготовки, що підходить як для професійних атлетів, так і для людей без будь-якого спортивного досвіду. Заняття проводила чемпіонка України та призер змагань з силового екстриму.

 

Розклад занять проекту «Фітнес Open Air» - на сторінці в соцмережі

 

 

Фото надані керівником  проекту

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему