Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Квіт 2012

Сьогодні Тулуб вирішить долю пацієнтів «Фрезеніусу»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні об 11 годині перед будівлею Черкаської облдержадміністрації хворі на ниркову недостатність, які лікуються у приватній клініці «Фрезеніус», вкотре провели мітинг, вимагаючи від обласної влади укласти угоду із приватною компанією, що дало б їм змогу і надалі там лікуватися.

До мітингувальників вийшли заступниця голови облдержадміністрації  Тетяна Прітченко, начальник Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Володимир Брожик, а також заступник голови Черкаської обласної ради Василь Касян.

 

Можновладці переконували пацієнитів «Фрезеніусу» не чинити жодних радикальних дій і дочекатися результатів переговорів, які відбудуть о 15 годині за участю губернатора Сергія Тулуба та представників «Фрезеніусу» (зокрема, можливо будуть і представники німецької компанії). Проте між людьми і представниками влади виникла суперечка. Хворі звинувачували владу в тому, що їм не хочуть виділяти кошти на лікування, і таким чином фактично «кидають їх помирати».

 

У свою чергу, Тетяна Прітченко заявила, що в Черкаській області є багато хворих, і обласний бюджет не здатен забезпечити лікування усіх. Вона також сказала, що власними силами сім років лікувала онкохвору доньку, тож розуміє потреби хворих.

 

Але, на думку Тетяни Прітченко, є можливості бюджету, і на них треба зважати. Крім того, чиновниця зауважила, що обласна лікарня теж надає відповідні послуги і влада не може віддавати перевагу приватній клініці.

 

Тетяна Прітченко заявила, що губернатор провів переговори у Києві (щоправда, не уточнивши, з ким саме), і сьогодні запросив на зустріч представників «Фрезеніусу». На цих переговорах мають остаточно вирішити всі питання (зокрема, і щодо вартості процедури гемодіалізу).

 

Також Тетяна Прітченко повідомила, що вартість однієї процедури гемодіалізу в Черкаській обласній лікарні, згідно з їх розрахунками, становить 829 гривень, тоді як «Фрезеніус» спершу декларував суму 1038 гривень, а зараз нібито представники клініки погоджуються надавати черкащанам послуги за 939 гривень.

 

Фото: НародUA

Поділіться з друзями: