Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Жовт 2012

Сергію Рудику та його сім'ї погрожували розправою, а помічника побили

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Представника "Свободи" та кандидата в нардепи в 198 виборчому окрузі Сергія Рудика ледь не побили в селі Степанки на Черкащині. Утім, четверо невідомих таки побили водія та помічника Сергія Рудика, а також забрали літературу, який той роздавав. Окрім того, в час, коли в залі виступав мер Сміли і кандидат від ПР Вадим Решетняк, Сергію Рудику не давали туди зайти, а автомобіль, де сиділи діти "свободівця", оточило четверо автівок. Спортивні хлопці заявили, що сім'я Рудика живою звідси не вибереться. Врешті, жителі села врятували Сергія Рудика та його сім'ю, який після дуже запізнілого приїзду міліції таки виїхав зі Степанок.

Врешті, Сергій Рудик докладно розповів НародUA про його "пригоди" на Черкащині. За його словами, він перед цими подіями посварився із головою Смілянською РДА Сергієм Зайцевим. Відтак його друзі радили пану Рудику швидко вивозити сім'ю з області.

Наразі Сергій Рудик попросив керівництво "Свободи" надати йому охорону, без якої не наважується їхати на Черкащину.

 

Ось що розповів Сергій Рудик НародUA:

 

- Почалося з того, що я був біля залу і чекав, поки голова села дасть мені обіцяне слово - після того, як виступлять провладні кандидати. В цей момент мої двоє помічників, сере яких і моя дружина, стояли і роздавали газети. Підбігає мій помічник і він же водій і каже, що його побили і забрали всю літературу. Ми намагалися це знімати, а міліціонер, дільничний, стояв поруч відвертався. 

Мій помічник сам крепкий хлопець, але невеликого зросту. Його четверо гем селило  мою дружину в цей момент тримали за руки. Закінчилося тим, що відібрали літературу.

Друга серія почалася після того, як я почав заходити в зал, зрозумівши, що ніхто мені слова не збирається давати, як було обіцяно. Тут же двоє взяли мене в "коробку": один - зі спини, другий - переді мною. Вони мене не били, тому що я вже був в залі, де було багато людей, а просто не давали пройти.

Це тривало десь біля сорока хвилин.

Провладні кандидати виступили, зокрема і Вадим Решетняк, мер Сміли, а також сільський голова Худяків (Роман Василина - НародUA), який невідомо чого балотується і в мене є всі підстави вважати його технічним. 

Тим часом моя машина знаходилася поруч, де сидів мій двоюрідний брат та мої діти. Ми планували, що проведемо цю останню зустріч в Спепанках, а потім поїдемо до Києва. 

Перед тим у мене була "стичка" з головою адміністрації Зайцем (очевидно, голова Смілянської РДА Сергій Зайцев - НародUA), який публічно перешкоджав агітації опозиції. Після цього мені передзвонили друзі зі Сміли і рекомендували вивезти сім'ю з округа. Справа в тому, що я їх привіз сюди на тиждень, тому що в мене був День народження.

 

Таким чином я по суті їхав на Київ і зробив велику глупість - привіз дітей в Степанки.

І поки я стояв біля сцени, приїхало чотири машини і оточили мою машину з дітьми та двоюрідним братом.

Старший син подзвонив мені і сказав, що їм погрожують. До мене в зал прорвався водій і сказав, що нас звідси живими не випустять. 

Машину з дітьми повністю заблокували і сказали, що нам буде "хана".

Ми вирішили, що єдине, що може нас спасти - це звернутися до людей, щоб вони разом з нами вийшли і ми під їхнім "прикриттям" змогли поїхати.

Тоді я набираю керівника свого штабу, який телефонує в обласне управління внутрішніх справ, викликаючи наряд міліції. Я чекаю хвилин двадцять,і, коли ніхто не приїжджає, то прориваюся в зал і прошу людей допомогти вийти, щоб діти залишилися живі.

Люди почали скандувати, тоді я вийшов на сцену і розповів про ситуацію. Люди після цього вийшли на вулицю. Ми почекали ще хвилин сорок, поки приїхала міліція, а дільничний в цей час відвертався, а потім сказав, що випише цим хлопцям, які нам погрожували, штраф.

Ми дочекалися міліції, запротоколювали все. а тоді вночі поїхали до Києва.

 

Фото ru.fallout.wikia.com

Поділіться з друзями: