Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Черв 2012

Сергій Сагадєєв переміг у конкурсі на кращий бренд Черкас

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Переможцем конкурсу «Ідея туристичного бренду міста Черкаси» став Сергій Сагадєєв.

Про це повідомляє офіційний портал Черкаської міської ради.

 

Згідно з повідомленням, на адресу організаторів надійшло понад 60 оригінальних ідей. Спільними зусиллями міська громада, експерти й конкурсна комісія обирали найліпшу пропозицію.

 

Сергій Сагадєєв приєднався до решти учасників порівняно пізно, адже дізнався про змагання через розповіді знайомих. Оскільки його робота № 61-А надійшла аж у середині квітня, вона спершу отримала статус позаконкурсної. Після рішення конкурсної комісії про продовження змагання Сергій і ще кілька черкасців стали повноправними учасниками, оформивши необхідну документацію.

 

 br copy

 

Автор ідеї № 61-А зобразив місто в єдності трьох елементів – лісу, води і позитивних емоцій. Члени конкурсної комісії впевнені, що перемогу Сергієві забезпечило те, що його ідея відповідає вимогам і умовам конкурсу, а саме: стосується культури, історії міста, є простою та доступною, може бути легко відтвореною в найрізноманітніших формах. Цю думку комісії підтверджують схвальні відгуки щодо роботи № 61-А в соціальних мережах, високі оцінки під час інтернет-голосування, а також результати масштабного анкетування черкасців.

 

Нагадаємо, що анкета, яку в травні поширював Туристично-інформаційний центр Черкас, мала на меті визначення туристичного потенціалу, асоціацій, що виникають у жителів у зв'язку з рідним містом. Анкета дала змогу зрозуміти, що Пагорб Слави – це невід'ємна частина туристичного образу міста. До речі, Сергій Сагадєєв відтворив цю споруду у вигляді сонячної постаті, що здається туристові, який ще не знає Черкас, щирою та гостинною людиною. Також більшість учасників анкетування впевнені, що головні туристичні переваги міста – це найбільший в Україні сосновий бір і велетенське водосховище з 13-кілометровою смугою пляжів. Вони також у доступній і нешаблонній формі відтворені у бренд-ідеї № 61-А. Тепер залишається лише розробити брендбук згідно з ідеєю, що перемогла, після чого новенький туристичний бренд на повну силу слугуватиме інтересам міста.

 

Нагадаємо, що міський голова Черкас Сергій Одарич пояснював, що не вважає, що розробкою бренду міста мають займатися фахівці. Він також наголошував, що роботи конкурсантів будуть вдосконалювати професіонали, щоб перетворити їх на повноцінний бренд. Переможцеві конкурсу мерія обіцяла 10 тисяч гривень.

 

 

Фото зі сторінки Туристично-інформаційного центру Черкас у соціальній мережі Фейсбук

Поділіться з друзями: