Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Серп 2012

Сергій Проскурня стане художнім керівником черкаського театру

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Відомий режисер Сергій Проскурня може незабаром стати художнім керівником Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Цю інформацію він підтвердив у коментарі НародUA.

 

«Поки що я буду виконувати обов’язки художнього керівника. А у вересні буде оголошений конкурс на цю посаду. І тільки після конкурсу ми зможемо про це говорити. Буду брати участь у конкурсі. Справа в тому, що я один зі співавторів Закону «Про культуру», а там ми абсолютно чітко прописали процедуру призначення творчих працівників. Я людина законослухняна, тому буду виконувати вимоги закону», - розповів Сергій Проскурня.

 

Він також запевнив, що має бажання і потребу працювати в черкаському театрі.  

 

«Є необхідність закінчити ту велику роботу, яку ми почали з тетралогією «Тарас». І в нас ще є певні плани. Я думаю, що люди, які цікавляться театром і театральним мистецтвом, будуть здивовані з тих планів, які ми зараз виношуємо і обговорюємо в колективі. Це стосується креативних творчих ідей, залучення режисерів, письменників, драматургів», - сказав режисер.

 

Крім того, він запевнив, що буде постійно дивувати черкащан.

 

«Одна з найважливіших функцій мистецтва – дивувати. А театрального мистецтва й поготів. Інша справа, що я не хочу полишати якихось проектів, які робилися в Одесі, в Києві та Львові, але зараз черкаський театр може стати майданчиком, який все це поєднає, і тоді ми можемо тут і гастролі організовувати, і розвивати фестиваль «Сцена людства», - підсумував Сергій Проскурня.

 

Фото Алли Плахтій, НародUA

 

Поділіться з друзями: