Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Лют 2015

Сергій Амброс. Герої не вмирають

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

«Азов» - уже не просто батальйон, а справжня легенда Східного Фронту. На їхньому рахунку чи не найбільше боїв, перемог і доблесних подвигів. Але, на жаль, така ж велика кількість і полеглих героїв. 21 лютого уся Соборна площа Черкас потонула у сльозах і квітах - в останню путь проводжали молодшого лейтенанта полку «Азов», ультраса, патріота Сергія Амброса.

Сергій загинув 18 лютого під час мінометного обстрілу у с. Широкино Волноваського району, йому було усього 24 роки. Хлопець з перших днів був активістом Майдану, а згодом і АТО – на буремний Схід пішов добровольцем. Друзі та бойові товариші згадують героя як людину небайдужу, інтелігенту, добру та високоосвічену, мудру не по рокам.

Сказати останнє «дякую» прийшли кілька тисяч жителів міста. Майоріли національні стяги, прапори УПА, Холодного Яру та «Азову», неодноразово звучали слова «Герої не вмирають!» та «Героям слава!». У останню путь хлопця проводжали скорботною ходою та гучними оплесками. Сергія Амброса посмертно нагороджено відзнакою «За заслуги перед Черкащиною».

 

87988799Виказала свій біль і думки НародUA зі сльозами на очах студентка Юлія:

- Я не знала Сергія особисто. Змусило прийти мене розуміння того, що він – справжній герой, я не могла не прийти на його проводи. Хлопець захищав Батьківщину і, на жаль, поліг за неї. Чесно, немає слів взагалі, не той стан, аби говорити. Можливо, якби я змогла б йому щось сказати, то б просто подякувала.

 

 

Фото Twitter і прес-служби Черкаської ОДА

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему