Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Жовт 2012

Секретар міськради Горкун використовує для агітації адмінресурс - кандидати

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Секретар Черкаської міської ради і член Партії регіонів Віктор Горкун для передвиборної агітації використовує адміністративний ресурс. Ідеться про адмінресурс на користь провладного кандидата та члена ПР Володимира Зубика. Так, секретар Черкаської міськради Віктор Горкун організував 22 жовтня підписання "соціальної угоди" між кандидатом Зубиком та комітетами самоорганізації населення.

Про це на прес-конференції заявили, як повідомила прес-служба "Удару", кандидати в нардепи Олександр Радуцький та Олександр Чуприна.

 

Секретар Черкаської міськради Віктор Горкун, який і організував підписання соцугоди між Володимиром Зубиком та комітетами самоорганізації населення, водночас координує роботу комітетів самоорганізації населення. Тому Олександр Чуприна та Олександр Радуцький розцінили подібну роботу Віктора Горкуна як прямий адмінресурс.

 

Крім того, іншим кандидатам, які випадково дізналися про угоду та також виявили бажання підписати її з КСН, пан Горкун заборонив це робити, заявивши, що вони - не члени Партії регіонів.

 

"Чим ближче до виборів, тим нахабніше діють регіонали. Це взагалі нонсенс – забороняти іншим кандидатам підписувати соціальні угоди.... Віктор Горкун, секретар міської ради, член ПР попався на гарячому. Як потрібно не поважати черкащан, щоб дозволяти робити такі речі? Скільки можна це терпіти? Не має такого бути, щоб з нас робили дурнів. Пора закінчувати з порушеннями Партії регіонів", - заявив Олександр Чуприна.

 

Фото 

Поділіться з друзями: