Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Вер 2012

«Савік Шустер студія» піаритиме кандидата в нардепи по 199 виборчому окрузі?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

17 вересня на Першому національному стартує нове шоу «Савік Шустер студії» «Свобода слова. Реальне життя». Про це в ефірі «Шустер live» повідомив Савік Шустер, йдеться на vybory.mediasapiens.ua

За словами Савіка Шустера, прем`єра проекту відбудеться у неділю після випуску новин о 18-тій. Очікується, що виходиме в ефір він щодня. «Свобода слова. Реальне життя» висвітлюватиме, як пересічні українці готуються до виборів.

 

«Це розповіді про реальне життя сімей і як вони, загалом, до цього 28 жовтня готуються. Ми покажемо вибори зсередини. Як ми це зробимо? Ми висунемо свого кандидата на одномандатному окрузі і щодня зніматимемо його зустрічі з реальними родинами, і щодня будемо це показувати», – розповів Савік Шустер.

 

Кандидатом у депутати, який братиме участь у програмі, буде керівний партнер «Савік Шустер студії» Павло Єлізаров. Зйомки вестимуться на 199-му окрузі Черкаської області, до якого входять 4 районних центри: Жашківський, Звенигородський, Маньківський, Лисянський і Тальнівскій. Саме в цьому окрузі балотується як самовисуванець пан Єлізаров.

 

Фото: internetua.com

Поділіться з друзями: