Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Бер 2012

Руставі та Черкаси підписали угоду про співробітництво

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Грузинське місто Руставі підписало угоду про співробітництво з Черкасами.

Про це йдеться на офіційній сторінці органів місцевого самоврядування міста Руставі.

 

Як ми уже повідомляли, міський голова Черкас Сергій Одарич з понеділка перебуває з робочим візитом у Грузії. Його супроводжують представники мерії та керівники різноманітних структурних підрозділів.

 

se svita

 

Черкащани відвідали міський Будинок юстиції, Міністерство внутрішніх справ, а також поліцейські дільниці.  Крім того, делегація побувала у центрі надання адміністративних послуг.

 

Відбулася також зустріч, в якій взяли участь мер Руставі Закарія Дарчіашвілі і голова сакребуло Каха Гургенідзе.

 

dsc 0074

 

«Ми дуже зацікавлені дізнатися про реформи, які були проведені, особливо якщо йдеться про державні та муніципальні послуги. Такі реформи необхідні, але ми досі не змогли їх реалізувати через деякі труднощі. Сьогодні ми тут з моїми колегами, щоб дізнатися про  грузинський досвід. Я хочу, щоб вони бачили все це і повірили, що це цілком реально, і, якщо це вдається у Грузії, то ми теж мусимо спробувати», - сказав мер Черкас Сергій Одарич.

 

svita

 

Як розповів голова сакребуло Каха Гургенідзе, це вже другий візит черкаської делегації, а отже це доводить, що черкащани мають особливий інтерес до країни та до реформ, які в ній відбуваються.

 

«Делегація вдруге в нашому місті, Черкаси особливо зацікавлені в реформах, які мають відношення до самоврядування. Я думаю, що, з одного боку, це визнання наших реформ, а з іншого боку, в українських колег є величезне бажання реалізувати ці ініціативи у їхньому місті, тож ми надамо їм докладну інформацію», - сказав Каха Гургенідзе.

 

Наприкінці мери Руставі та Черкас підписали угоду про співпрацю. Цей документ передбачає співробітництво та обмін досвідом в економічній, науково-технічній, культурній та інших галузях.

 

«Сьогодні ми підписали угоду про співпрацю в різних областях, а в майбутньому ми плануємо реалізувати спільні проекти, які сприятимуть економічному розвитку нашого міста», - підсумував мер Руставі Закарія Дарчіашвілі, нагадавши, що черкаська делегація уже відвідувала Руставі в грудні минулого року.

 

 

Фото з офіційного порталу міста Руставі

Поділіться з друзями: