Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Жовт 2012

Рудик скаржиться на чорний піар

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Представник "Свободи" і кандидат в нардепи Сергій Рудик знову поскаржився на порушення виборчого законодавства. Цього разу в 198-му виборчому окрузі Черкащини зафіксовано "чорний піар" проти нього.

Як повідомляє прес-служба "Свободи", 25 жовтня 2012 року на території округу № 198 із центром у Смілі було розповсюджено фальшиву газету «Правда Черкащини». У цьому спеціальному випуску на кандидата від об’єднаних сил опозиції свободівця Сергія Рудика, як заявили "свободівці", зводять відвертий наклеп. 

 

Сергій Рудик так прокоментував ситуацію:

- Ймовірно, до цих брудних політичних технологій та провокацій могли мати стосунок люди зі штабів моїх політичних конкурентів: місцевого князька-латифундиста Віктора Тимошенка, діючого провладного недолугого мера Вадима Решетняка, або самовисуванця, що рядиться у шати «опозиціонера» нардепа-тушки Анатолія Семиноги. Ми розуміємо, що з відчаю кандидати, які не мають народної підтримки, готові поливати брудом усіх і усе. Проте таких безглуздих і навіть подекуди смішних звинувачень бачити ще не доводилось. Оскільки, вочевидь, вся ця «чорнуха» робилась нашвидкуруч, ніхто не обтяжував себе тим, щоб контрагітація проти мене виглядала хоч трохи адекватно і логічно. Я переконаний, що українці на окрузі, як і в цілому в Україні, самі розберуться, де правда і добро, а де брехня і зло...Крім того, у ніч з 25 на 26 жовтня білборди Сергія Рудика в черговий раз було заклеєно привітанням з Днем Незалежності (!) голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба.

 

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему