Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Січ 2012

Росіяни не їли звенигородський сир, а сказали, що він поганий

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У деяких засобах масової інформації Росії і України та на офіційних сайтах ряду державних установ і громадських організацій з'явилася інформація – претензія голови Росспоживнагляду, головного державного санітарного лікаря РФ Генадія Оніщенка щодо якості українського твердого сиру. Він заявив, що особливу тривогу викликає продукція 20-ти підприємств України, серед них і «Звенигородського сироробного комбінату» у Черкаській області, зокрема, з перевищення вмісту пальмового масла в твердому сирі.

Проте цю інформацію вирішили спростувати у Черкаській облдержадміністрації, посилаючись на директора ДП «Черкасистандартметрологія», керівника Органу з сертифікації продукції Віктора Білоусова.

 

За його словами, звенигородське підприємство з січня 2006 року взагалі не здійснювало реалізацію (експорт) сирів твердих в Російську Федерацію.

 

Натомість В. Білоусов інформує, що ВАТ «Звенигородський сироробний комбінат» спеціалізується на виробництві сирів твердих в асортименті (9 найменувань), сирів плавлених в асортименті (37 найменувань), масла селянського солодковершкового несолоного, сироватки сухої молочної. Підприємство, починаючи з 1997 року і по сьогоднішній день, сертифікує всі види молочної продукції.

 

На ВАТ «Звенигородський сироробний комбінат» діє сертифікована система управління якістю стосовно виробництва сирів твердих, сирів плавлених, масла вершкового та сироватки молочної сухої на відповідність ДСТУ ISO 9001-2009 Сертифікат виданий на систему управління якістю терміном дії до 26.07.2015 року.

 

Контроль виготовлення продукції здійснюється виробничою лабораторією підприємства на всіх етапах виробництва. Молочна сировина та готова продукція проходить лабораторний контроль підприємства по органолептичним, фізико-хімічним та мікробіологічним показникам. За показниками безпеки (вмісту пестицидів, токсичних елементів, мікотоксинів, антибіотиків, гормональних препаратів та радіонуклідів), молочна сировина та готова продукція контролюється в випробувальному центрі ДП «Черкасистандартметрологія», який акредитованний на відповідність вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006.

 

Періодично, (один раз на шість місяців) при проведенні технічного нагляду за сертифікованою продукцією з метою виявлення фальсифікації молочної продукції, Органом з сертифікації ДП «Черкасистандартметрологія» проводиться контроль по вмісту рослинного жиру в сирах твердих, плавлених та маслі солодковершковому. За період тривалої співпраці з питань сертифікації з ВАТ «Звенигородський сироробний комбінат», не було виявлено невідповідної продукції, в тому числі і по фальсифікації молочної продукції рослинним жиром.

 

Фото: organicera.com.ua

Поділіться з друзями: