Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Вер 2012

«Регіоналка» очолила окружну комісію незаконно - Старікова

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голову окружної виборчої комісії округу №194 Черкас, члена Партії регіонів Ольгу Козько призначили незаконно. Про це повідомила прес-служба Черкаської обласної організації Фронту змін, посилаючись на заступницю керівника обласного виборчого штабу «Об'єднаної опозиції» Наталію Старікову.

 

Представниця Фронту змін мотивує незаконність тим, що з 2010 року Ольга Козько є головою Черкаської обласної виборчої комісії з місцевих виборів, тому віднедавна фактично вона працює в двох комісіях одночасно. Що є порушенням ст. 28 ч. 2 Закону України «Про вибори народних депутатів України», відповідно до якої виборець може входити до складу лише однієї виборчої комісії. Це саме стосується і секретаря згаданої 194-ої ОВК Володимира Переломова.

 

Не інакше, як «маніпуляцією» не назвеш і механізм призначення Ольги Козько головою ОВК.

 

Як повідомляє прес-служба Фронту змін, перша голова ОВК по 194-ому округу представниця «Союзу анархістів України» Ірина Семешева була усунута за власним бажанням від керівництва, бо виявилося, що жодної заяви про участь у роботі окружкому вона не писала. Замість Ірини Семешевої ЦВК призначив "анархіста" Володимира Жебеля. Втім, той теж не приступив до виконання своїх обов'язків. Тоді Центрвиборчком зробив дві заміни — спочатку вивів зі складу комісії члена ОВК від Партії регіонів Ольгу Козько, замінивши її на Наталію Чалу, а потім Володимира Жебеля за поданням "Союзу анархістів України" замінив на Ольгу Козько. Таким чином, по квоті «анархістів» окружком очолила «регіоналка».

 

«Прикро, але наші невтішні припущення про те, що провладні сили мінятимуть представників маловідомих партій в ОВК на «своїх», справджуються. Влада налаштована перемагати шляхом фальсифікацій через ставлеників у комісіях», - зазначила Наталія Старікова.

 

Поділіться з друзями: