Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Бер 2012

Регіонал Надоша вважає, що БЮТ тисне на ЗМІ, тому немає розголосу у справі згвалтування уманчанки

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Партії регіонів розцінюють слабку реакцію ЗМІ на історію зі згвалтуванням 19-річної студентки в Умані як результат тиску на мас-медіа з боку БЮТ.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на нардепа Олега Надошу.

 

«Складається таке враження, що відсутність інформації у цій справі або ж відображення лише однієї точки зору можуть бути пов'язані з тим, що «якась сила» чинить тиск на ЗМІ з метою не допустити громадського резонансу на зразок того, який був викликаний вчиненням схожого злочину в Миколаєві», - зазначив народний депутат України (фракція Партії регіонів) Олег Надоша, повідомляє прес-служба політсили.

 

За словами депутата, моніторинг публікацій на цю тему дозволяє говорити про те, що статті на цю тему або відсутні, або відображають точку зору політичної сили, до якої належав батько одного з підозрюваних у співучасті в злочині.

 

«Якщо з'ясується, що факт тиску на ЗМІ з боку БЮТ дійсно мав місце, потрібно вжити заходів, передбачених чинним законодавством. Замовчування обставин цього злочину сприяє тому, що у підозрюваних у скоєнні згвалтування з'явиться можливість уникнути відповідальності. А таку можливість необхідно повністю виключити», - підкреслив політик.

 

Олег Надоша також повідомив, що, за його даними, в даний час родичі обвинувачених, особливо один із лідерів місцевого БЮТ, ведуть активні переговори з потерпілою стороною, метою яких є «врегулювання» конфлікту на відомих умовах.

 

Фото: radiosvoboda.org

Поділіться з друзями: