Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Лют 2012

Радіо «Рось-ФМ» добралося до Буків

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Відтепер програми найбільшої ефірної радіомережі області радіо «Рось-ФМ» можна слухати цілодобово й у західних районах Черкащини на частоті 106, 9. Днями запрацював ще один  передавач  обласної телерадіокомпанії у смт Буки Маньківського району.

Нині «Рось-ФМ» мовить з двох передавачів, покриваючи західну і  східну частину  області.  Проте, для повного покриття радіосигналом регіону  потрібно  встановити передавачі в інших точках області.

 

Усвідомлюючи, що дротове радіо, кількість радіоточок якого з часом невпинно скорочується і сьогодні становить 93 тис. уже відходить, Черкаська телерадіокомпанії взяла курс на розвиток альтернативного ФМ мовлення.

 

На останньому засіданні сесії обласної ради була прийнята  «Програма розвитку інформаційного простору Черкаської області на 2012-2016 роки», основою  якої стала  програма   розвитку обласного державного телерадіомовлення, розроблена ОДТРК. Нею передбачено суттєве технічне переоснащення телерадіокомпанії та  розбудова обласної  телерадіомережі, зокрема, і FM-мовлення.

 

За словами генерального директора  Черкаської ОДТРК, депутата обласної ради  Юрія Уздеміра, створення потужної сучасної телерадіомережі,  передбачене програмою, стане надбанням громади Черкащини на довгі роки.

 

Нагадаємо, що  відповідно до ліцензії Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, радіо «Рось-ФМ», мовить цілодобово на хвилі 91,4 у Черкасах, а також на 106, 9 у Буках та прилеглих районах.

 

Інформація надана Черкаською ОДТРК «Рось»

 

Фото: akak.ru

Поділіться з друзями: