Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Жовт 2012

Провладних кандидатів «кришує» міліція?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Представник "Свободи" і кандидат в нардепи в 198-му виборчому окрузі Сергій Рудик заявляє, що провладні кандидати на одномандатних виборчих округах Черкаської області порушують закон під прикриттям міліції. Політик звернувся з цього приводу в ОБСЄ та інші міжнародні організації. За його словами, неодноразово він, його команда та звичайні громадяни повідомляли про серйозні порушення виборчого законодавства з боку "провладних" кандидатів, проте міліція або приїжджала через кілька годин після події, або робила вигляд. що не бачить нічого, повертаючись в інший бік...

Крім того, Сергій Рудик ще раз наголосив на масових і системних порушеннях виборчого законодавства, зокрема в 198-му виборчому окрузі. Це і адмінресурс провладних кандидатів, і тиск на виборців, і прямий підкуп виборців, і агітацію на території шкіл.

Політик заявив, що факти підкупу з боку мера Сміли Вадима Решетняка та Віктора Тимошенка зафіксовані на відео, однак міліція ніяк не реагує на заяви.

Більше того - черкаська прокуратура так само відсторонюється, посилаючись на окружну виборчу комісію.

 

Сергій Рудик заявив, що таких величезних і системних порушень виборчого законодавства не було за жодної попередньої влади.

"Чотири ключових системних порушення, які мають місце впродовж цієї виборчої кампанії. Перше - це підкуп виборців. У нас безліч фактів. І запротокольованих... Є відео... Друге - це агітація в непристосованих для цього місцях, зокрема в школах... Кандидати від Партії регіонів Решетняк і Тимошенко системно це роблять... Наступне - обмеження агітації опозиції. В нас є багато прикладів, коли кандидату від опозиції не надають приміщення для зустрічі з виборцями. Під час приїзду в село чи місто кандидатів від опозиції вішають таблички про ремонт, а через п'ять днів приїжджає кандидатів від Партії і вже ніякого ремонту немає... Останнє системне порушення - нерівний доступ кандидатів до ЗМІ" - наголосив Сергій Рудик.

 

Політик пояснив, що до цього часу не давав прес-конференцій і намагався законодавчо вирішити ці питання, але побачив, що правоохоронні органи відверто діють спільно з провладними кандидатами, як от, коли людину, яка знімала на відео підкуп, представник кандидата, попередньо кивнувши міліціонеру, щоб той відвернувся, кидає під машину...

 

"Ми звертаємся в прокуратуру, даємо конкретні факти, докази, прокуратура пересилає це в окружну виборчу комісію... І це робиться з квітня місяця по сьогоднішній день. Жодної кримінальної справи немає" - зазначив Рудик.

 

Поділіться з друзями: