Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Січ 2015

Прощання з «кіборгом»: залишаємося незламними

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

«Кіборги» – справжня сучасна легенда української історії. Їхня славетна витримка надихає не здаватися, дивує небайдужих з усього світу та лякає ворогів. Але найжахливіше – коли країна втрачає своїх героїв. 22 січня Черкащина схилила голову перед ще одним оборонцем Донецького аеропорту – Олексієм Панченком. Вічна йому слава у Небесній Варті.

Олексій Панченко, позивний «Внук», працював начальником відділу лінійного контролю Управління Укртрансінспекції у Черкаській області. Був мобілізований 22 серпня 2014 року до 95-ї аеромобільної бригади 90-го окремого аеромобільного батальйону. Бойові товариші згадують про нього як про людину сміливу, товариську, творчу, небайдужу. Загинув чоловік у віці 40 років на Водохреща 19 січня у Донецькому аеропорті.

 

rtyrhter

 

О 10:00 біля приміщення Будинку рад відбулося прощання з героїм АТО. Сказати останнє «дякую» прийшли більше ніж сто небайдужих черкасців. Багато хто тримав квіти, лунали слова «Герої не вмирають». У цей день мав відбутися урочистий Ланцюг єднання, спланований організацією «Сокіл», але, беручи до уваги обставини, активісти змінили формат акції.

 

Прокоментувала захід НародUa голова черкаського міського «Соколу» Діана Тяско:

- Ми мали проводити традиційний для нас Ланцюг єднання, що проходив би і в Черкаській області, планували зробити його всеукраїнським. Але, на жаль, прийшли невтішні новини про те, що загинув черкаський «кіборг» Олексій, і ми вирішили, що урочистості будуть недоречними і переформатували захід. Під час прощання 20 представників нашої організації взялися за руки, стали на одне коліно і схилили голови перед героєм. Ми вважаємо цей захід доволі символічним, він показує, що ми залишаємося незламними, навіть незважаючи на такі сумні новини, і що Україна – єдина. Це дуже важливо для нас, особливо - у День соборності.

 

Фото - Ігор Єфімов, надані автором

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему