Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лист 2012

Президент відправить у відставку Сергія Тулуба після виборів?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Згідно з опитуваннями громадської думки, черкаський губернатор Сергій Тулуб - один із головних претендентів на відставку за наслідками виборів.

Так, за опитуваннями інформаційного агентства RegioNews «Кого із губернаторів за результатами виборів звільнить Янукович?», імовірність відставки голови Черкаської ОДА розглядає 10 % респондентів.

Водночас найбільші "рейтинги", тобто шанси на звільнення, на думку інтернет-спільноти, мають голова Житомирської ОДА Сергій Рижук (14%), івано-франківський та львівський губернатори Михайло Вишиванюк та Михайло Костюк з 11 % голосів.

Крім того, багато хто очікує і звільнення київського губернатора Анатолія Присяжнюка - 6 % опитаних.

Загалом в опитуванні наразі взяло участь більше 700 осіб.

 

Треба зазначити, що Партія регіонів на Черкащині, за даними екзит-полів, посіла третє місце після "Батьківщини" та "Удару", хоча, за поточними даними ЦВК, поки що вона на другій позиції.

Зі свого боку, "Удар" заявляє, що ПР підтасовує результати, щоб залишитися на другому місці за підсумками виборів на Черкащині.

Натомість сам Сергій Тулуб у день голосування НародUA заявив, що Партія регіонів переможе, однак не спрогнозував конкретні цифри.

 


guber

 

Поділіться з друзями: