Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Квіт 2012

Представники духового оркестру "призупинили" судовий позов до міської влади Черкас

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Представники муніципального духового оркестру Черкас написали заяву, в якій просять призупинити судовий розгляд за їх позовом до міської влади. Про це повідомив НародUA адміністратор оркестру Андрій Жовтий.

Як пояснив нашому виданню адміністратор муніципального оркестру Андрій Жовтий, вони прийняли таке рішення після консультації із суддею. Мовляв, якщо представники оркестру опротестують одне рішення Черкаського міськвиконкому, то з'явиться інше, і так може тривати дуже довго. 

 

Тому духовий оркестр сьогодні чекає висновків прокуратури з приводу законності рішення Черкаського міськвиконкому про переведення оркестру до Будинку культури імені Івана Кулика в якості аматорського колективу, а також рішення про скорочення штатної чисельності колективу з 30 квітня 2012 року.

 

Крім того, представники оркестру заявили, що хочуть зустрітися і вирішити питання їх переведення до симфонічного оркестру черкаської філармонії із начальником управління культури Черкаської облдержадміністрації Василем Марштупою. Однак поки що пан Марштупа нібито у відпустці.

 

Нагадаємо, що музиканти духового оркестру оскаржували в Соснівському районному суді рішення департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому про скорочення чисельності штатних посад духового оркестру від 28 лютого 2012 року. Відповідно до цього рішення, з 30 квітня "скорочуються" всі посади оркестру.

 

Тим часом, як повідомляв НародUA начальник управління культури Черкаської облдержадміністрації Василь Марштупа, усі музиканти, для яких муніципальний духовий оркестр був основним місцем роботи, будуть працевлаштовані у новоствореному симфонічному оркестрі при обласній філармонії.

 

Крім того, на питання НародUA про те, чи всі працівники фактично розпущеного духового оркестру будуть працевлаштовані в симфонічному оркестрі філармонії голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб заявляв, що "оркестр був, є і буде", а хто не виконує його рішення буде негайно звільнений.

Поділіться з друзями: