Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Жовт 2012

Правоохоронці перевірять "недобросовісних опозиціонерів"

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкаській області на виборчому окрузі №199 розповсюджуються листівки з неправдивою інформацією про те, що кандидат у нардепи від «УДАРу» по цьому округу Василь Фурман знімає свою кандидатуру з виборів і закликає голосувати за кандидата від ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка. Зокрема, такі листівки поширюють і в Тальному. "Ударівець" заявив, що не зніметься з перегонів, мотивуючи це "найвищим рейтингом", і назвав кандидатів, які це поширюють "непорядними".

«Після того, як ми разом з Анатолієм Бондаренком провели спільне соціологічне дослідження, результати якого показали, що прихильність мешканців виявилась більшою у Анатолія Бондаренка – я особисто вирішив діяти в команді з моїм побратимом» - йдеться у фальшивій листівці від імені Фурмана, закликаючи голосувати за Бондаренка.

 

fur

P1150129

 

"Я відповідально заявляю, що не знімав і не збираюся знімати свою кандидатуру на користь будь-кого з кандидатів. Це брехня... У мене найвищий рейтинг серед кандидатів на окрузі. Не вірте брехливим закликам непорядних кандидатів, які навіть підписи вже підробляють!" - емоційно заявив Василь Фурман.

 

За словами представника Громадянської мережі «ОПОРА» Сергія Варича, такі листівки – прояв недобросовісної конкуренції:

– Очевидно, що такі дії не додають балів тим «опозиціонерам», які пішли на такий нечесний крок. Для виборців це є яскравою демонстрацією, як ці так звані «опозиціонери» діятимуть у парламенті...

 

«УДАР» готує заяви про "фальшивки" до правоохоронних органів.

 

 

 

Фото прес-служби "Удару" та chesno.org

Поділіться з друзями: