Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Жовт 2012

Правоохоронні органи мляво реагують на порушення під час виборів – КВУ

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Правоохоронні органи досить мляво реагують на порушення під час виборчої кампанії.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив заступник голови Черкаської обласної організації Комітету виборців України Юрій Сас.

 

Зокрема, він прокоментував той факт, що опозиційному кандидатові Леоніду Даценку погрожували розправою над ним та над його дітьми.

 

«Ми засуджуємо будь-які спроби шляхом тиску вивести з гри кандидатів. Бо найстрашніше, що може відбутися, - це фізичне насильство і загроза життю і здоров’ю людини. Тим більше, людини, яка є опозиційним кандидатом. Тому що вони зараз апріорі в такому становищі, що піддаються ризику. Нам здається, що правоохоронні органи мають активніше реагувати на подібні речі. Тому що в нас просто вже верещать ЗМІ і окремі кандидати та громадськість про те, що є якісь незрозумілі речі з роздачею благодійної допомоги. При цьому жодної реакції правоохоронних органів, принаймні публічної, немає. У нас є дуже прикрі випадки перешкоджання роботі агітаторів, волонтерів громадських організацій. І знову жодної реакції від правоохоронних органів. А якщо почнуть бандити зривати вибори на виборчих дільницях? Ми можемо опинитися в ситуації, яка була в Мукачево в 2004 році, коли міліція спокійно спостерігала за вакханалією і за зривом виборів. Щоб цього не відбулося, треба ставити питання відповідальності керівництва», - наголосив Юрій Сас.

 

Крім того, він зазначив, що порушники прав людини загалом та виборчого законодавства зокрема нині як ніколи відчувають свою безкарність.  

 

«Є відчуття безкарності у тих, хто погрожує кандидатам, хто використовує бюджетні установи в якості штабів, хто використовує бюджетні ресурси для проведення агітаційних заходів, неповнолітніх осіб – в агітації… У них є відчуття безкарності, що за це нічого не буде. Мені здається, що потрібні чіткі сигнали… От коли буде покараний хоча б один винний у такому порушенні, мені здається справа піде краще», - підсумував Юрій Сас.

 

Зображення: freegreatpicture.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему