Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Січ 2012

Працівники Черкаського міськвиконкому йдуть на пенсію по інвалідності, бо в них тяжка робота - депутат-медик

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Працівники Черкаського міськвиконкому йдуть на пенсію по інвалідності, тому що в них тяжка робота.

Про це в коментарі НародUA заявив депутат Черкаської міської ради, голова комісії з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології та охорони навколишнього природного середовища Ігор Валовий.

Val

Він запевнив, що не знає випадків, коли держслужбовці купують собі фіктивні довідки про інвалідність, виходячи на пенсію.

 

«Це тема досить слизька. Тому що інвалідність – це ж така річ, яку не підтверджує хтось один. Це робить комісія. Саме медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) визнає людину інвалідом. І рішення приймається виходячи з того, що члени комісії бачать, оглядаючи хворого – це по-перше. А по-друге, вивчаються медичні документи хворого. І тут не важливо чиновник це, чи не чиновник, держслужбовець чи ні - для комісії різниці немає. Принципово, щоб у людини були симптоми, які свідчать про те, що вона не може працювати і дійсно втратила працездатність. Тому сказати, що чиновник Іванов купив собі інвалідність – це дуже серйозне звинувачення, яке треба доводити. І доводити, мабуть, не на рівні журналіста. Якщо у вас є такі факти, і ви їх озвучите, то цим повинна буде займатися тоді прокуратура та інші правоохоронні органи» - сказав Ігор Валовий.

 

Ми також попросили його прокоментувати той факт, що в минулому році 26 із 31 працівників міськвиконкому пішли на пенсію по інвалідності.

 

«Я не розумію, що вас дивує. Питання в тому, що можливо, ці люди працювали, будучи вже фактично інвалідами, і просто коли стало питання про те, що їм треба йти з роботи, то вони вирішили, що треба таки про свої болячки згадати і отримати інвалідність. Можливо, всі ці 26 чиновників дійсно втратили працездатність. Говорити щось про когось – це значить конкретно когось у чомусь звинувачувати. Для цього повинні бути факти. А ви не хочете підняти цю тему в тому розрізі, що умовно кажучи, робота на держслужбі 60 % працівників доводить до інвалідності? Адже це непроста робота – важка морально і може десь і фізично», - сказав депутат.

 

Нагадаємо, що Ігор Валовий – завідувач поліклінічного відділення Черкаської обласної лікарні.

 

Фото: НародUA

Зображення: okt-rada.gov.ua

Поділіться з друзями: