Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Бер 2012

Порушувати кримінальну справу потрібно проти організаторів мітингу афганців - Даценко

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Порушувати кримінальні справи потрібно проти організаторів мітингу, який відбувся 14 березня біля будівлі Черкаського міськвиконкому, а не проти депутата Черкаської міської ради Миколи Булатецького.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив лідер об'єднаної опозиції Черкащини Леонід Даценко.

 

«Порушення кримінальної справи щодо цих так званих «хуліганських дій» - воно би мало б у першу чергу стосуватися організаторів акції. Бо ми згадуємо, як соціалісти і комуністи вивели людей по пільговому перевезенню, коли влада прийняла рішення відмінити це перевезення. Були перекриті дороги, як ви пам'ятаєте, і кримінальна справа була порушена по організатору цієї акції – пану Малиновському. Сьогодні ж організатори афганської акції ніби не відповідають за ті дії, які відбуваються, але вони, до речі, перші, які виступали і закликали, коли Одарич заховався в мерію, щоб піти до мера і заблокувати кабінет. Але кримінальну справу порушили по Булатецькому», - зауважив Леонід Даценко.

 

Він також розповів журналістам про те, що кримінальну справу проти депутата порушили саме тому, що він має достатньо реальні шанси перемогти на парламентських виборах.

 

«Фактично, як на мене, саме Булатецький став символом такого народного спротиву цьому режиму. І фактично він є прапором об'єднаної опозиції на Черкащині. У мене є інформація, що влада замовила соціологічне опитування, і Тулуб отримав на днях ці соціологічні опитування – дуже-дуже неприємні для нашої влади - що саме Микола Булатецький має реальний шанс перемогти в окрузі, який буде створений на території обласного центру. Влада, звичайно, перелякалася з такої неприємної для себе ситуації і вона зрозуміла, що сьогодні Булатецького не купиш, не залякаєш. Єдиний спосіб вибити його із виборчої кампанії – порушити кримінальну справу і юридично не допустити його до виборів. Але, я думаю, що влада прорахувалася, і як би не розвивалися події, але Булатецький все одно буде в наших рядах і він буде боротися за перемогу всієї опозиції на Черкащині», - сказав Леонід Даценко.

 

Підсумовуючи, він також зазначив, що порушивши кримінальну справу проти Булатецького, «влада оголосила війну всій об'єднаній опозиції Черкащини».

 

Фото 

Поділіться з друзями: