Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Серп 2012

Понад 19 тисяч черкащан проти автобусів підвищеної місткості

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Понад 19 тисяч черкащан не хочуть їздити у автобусах підвищеної місткості.

Про це сьогодні під час круглого столу заявили представники громадської організації «Демократичний альянс», які зібрали 19 тисяч 368 підписів проти курсування Черкасами 90-місних автобусів.

 

Так, Андрій Паламаренко розповів, що підписи збиралися не проти транспортної реформи в місті, а саме проти загрози введення автобусів підвищеної місткості.

 

«По-перше, це призведе до здорожчання проїзду. По-друге – збільшиться інтервал руху. Якщо зараз це 8-10 хвилин, то буде 15 і більше.  Автобуси будуть циркулювати містом значно рідше. Крім того, якщо у звичайних автобусах 20 сидячих місць і 20 стоячих, то в автобусах підвищеної місткості теж десь 20 сидячих і 70 стоячих. Тобто, більшість пасажирів будуть стояти», - розповів Андрій Паламаренко.

 

У свою чергу, виконувач обов’язків начальника управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв'язку Черкаського міськвиконкому Андрій Наумчук запевнив, що більшість мешканців підтримують реформування транспортної системи міста.

 

«Треба більше досліджувати громадську думку, а не збирати тих, хто проти. А з приводу великих автобусів і з приводу системи, яка б дозволяла безкоштовну пересадку з одного маршруту на інший, то навіть деякі перевізники самостійно вже впроваджують це без якогось тиску з боку влади», - наголосив Андрій Наумчук.

 

Фото: bc-city.com

Поділіться з друзями: