Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Квіт 2012

Площу перед «Дружбою народів» реконструюють, не маючи відповідних погоджень

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах площу перед палацом культури «Дружба народів» реконструюють, не маючи усіх відповідних погоджень. Проте, на думку міського голови Сергія Одарича, це цілком законно.

«Я спілкувався із власниками «Азоту» і поставив вимогу, щоб на цьому тижні максимум до середи була виставлена вся інформація, всі щити із зображенням, який вигляд будуть мати площа, палац, а також фонтан після реконструкції. Ця інформація буде розміщена. Справа в тому, що ще не всі погодження отримані і проект остаточно не затверджений. Тобто, виконуються роботи по демонтажу, виконуються роботи по заміні всіх підземних комунікацій, систем подачі води до фонтану, каналізації, а остаточно проект, я сподіваюся, що сьогодні-завтра буде погоджений. І на цьому тижні він буде оприлюднений», - пояснив Сергій Одарич, зауваживши, що нічого незаконного у цьому не вбачає.

 

«Зараз ведуться роботи не по будівництву, а по ремонту внутрішніх мереж», - сказав мер.

 

Нагадаємо, що площу, а також палац культури ремонтують коштом ПАТ «Азот» (подробиці можна прочитати тут). Реконструкцію планують завершити до Дня Незалежності. 

 

Фото: Анни Тарасової, НародUA

Поділіться з друзями: