Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Січ 2012

П’ятеро студентів стажуватимуться в органах місцевого самоврядування Черкащини

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Закінчився відбір студентів, які стажуватимуться в органах місцевого самоврядування Черкаської області.

Як повідомляє «Молодіжна альтернатива», протягом листопада-грудня 2011 року тривав відбір студентів у Черкасах. У результаті співбесіди було обрано п'ятьох студентів. Ними стали Величко Микита, Житомирський Руслан, Кириченко Євген, Назаренко Наталя, Підгорний Роман.

 

Нагадаємо, що в листопаді минулого року було оголошено претендентів на участь у проекті «Студенти для органів місцевого самоврядування», який реалізується ГО «Молодіжна Альтернатива» (м. Київ) у партнерстві КМГО «Молода Черкащина» (м. Черкаси) за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).

 

Метою проекту є залучення молоді до активної участі у житті громади шляхом проходження стажувань у місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування. Програмою стажувань передбачається п'ятимісячне стажування учасників програми протягом січня-травня 2012 року. Стажування триватиме 4 години на день, 5 робочих днів на тиждень. Загальна тривалість стажування становить 430 години (за умови відпрацювання 8 годин на день - загальна тривалість стажування зменшуватиметься). Місце для проходження стажування підбиратиметься з максимальним врахуванням бажання інтерну та буде залежите від спеціальності на якій навчається відібраний претендент. Також інтерни візьмуть участь у навчальних тренінгах, які проводитимуться по різних регіонах України, побувають у Верховній Раді України. Упродовж стажування вони отримуватимуть щомісячну стипендію.

 

Зображення: mrc.net.ua

Поділіться з друзями: