Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Черв 2012

П'ятеро черкаських медиків поїхали у Донецьк на матч «Україна-Франція»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

П'ятьом черкаським медикам голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб подарував квитки на матч «Україна-Франція», який відбудеться сьогодні.

Щоправда, медиків із професійним святом Тулуб вітав не особисто. Замість нього в урочистих заходах взяв участь його перший заступник Сергій Рябцев.

 

Він передав від очільника області квіти, подарунки та почесні грамоти обласної державної адміністрації молодшій медичній сестрі Катеринопільської районної лікарні Світлані Кураксі, медичній сестрі Шполянської районної лікарні Наталії Поліщук, лікарю-терапевтові комунального закладу «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи» Оксані Семененко, головному лікарю районної лікарні № 2 с. Ротмистрівка Смілянського району Оксані Ташак та лікарю-гастроентерологу комунального закладу «Обласна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Георгію Щербатому).

 

Як повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації, неочікуваним сюрпризом від губернатора Сергія Тулуба став подарунок найкращим медикам області – 5 квитків на матч «Україна-Франція», який відбудеться сьогодні у донецькій «Донбас Арені».

 

Фото: viasat.ua

Поділіться з друзями: