Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лист 2012

Підставою для перерахунку голосів по 194 округу стала неможливість оренди мікроавтобуса?

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

На більш ніж сорока дільницях 194 виборчого округу будуть перераховувати голоси. Проте таке рішення суду є абсурдним та нелогічним.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявили представники Черкаської обласної організації Комітету виборців України.

 

За словами заступника голови Черкаської обласної організації КВУ Юрія Саса, підстави для перерахунку є несуттєвими.

 

«Нам незрозуміло, чим керувався у даному разі суд. Кількість порушень, кількість актів про порушення не визначає їх ступінь впливу на результат волевиявлення. Тому рішення суду виконувати, звичайно, треба, зобов’язана це зробити окружна виборча комісія. Скільки ОВК рахуватиме 43 дільниці – ми можемо тільки здогадатися. Будемо спостерігати за процесом підрахунку до самого його закінчення», - запевнив Юрій Сас.

 

У свою чергу, очільник Черкаської обласної організації Комітету виборців України Максим Михлик теж висловився з приводу доцільності перерахунку голосів.  

 

«Нам, як експертам з виборів, не дуже зрозуміло, для чого це все роблять опоненти пана Булатецького. Немає ніяких юридичних законних підстав якось змінити цю ситуацію в окрузі і позбавити пана Булатецького перемоги. Тобто, те, що відбувається, не має логічного пояснення», - переконаний Максим Михлик.

 

Крім того, в КВУ помітили ще одну цікаву деталь.

 

«Відповідно до норм закону, транспортувати виборчі бюлетені мали загалом шість осіб – члени комісії, міліціонер, водій. Для того, щоб транспортувати вшістьох, треба щось більше, ніж звичайний легковий автомобіль. Наприклад, якийсь мікроавтобус. Розцінки, які завжди виділяються на оренду автомобіля, не дозволяють орендувати мікроавтобус. Це хіба по великому знайомству.  У комісіях визначили суму 6 гривень 70 копійок на годину. Хто орендує мікроавтобус за таку суму? І тепер, наскільки відомо (нами ця інформація перевіряється), що однією з підстав величезної кількості оскаржень в 194 окрузі стало те, бюлетені транспортувала неналежна кількість членів комісії. І суд навіть визнає це підставою для перерахунку голосів. А насправді ця недолуга норма не могла бути виконана ніде. На цій підставі можна перераховувати голоси у всій країні», - підсумував Юрій Сас.

 

Фото: nami.ru

Поділіться з друзями: