Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Жовт 2012

Пам'ятник воїнам УНР встановлять в селі Сухини на Корсунь-Шевченківщині

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Благодійна ініціатива "Героїка" вперше в Україні встановить пам'ятник окремій військовій частині Армії Української Народної Республіки. Зокрема, споруджується пам'ятник 4-й Київській дивізії, яка в селі Сухини Корсунь-Шевченківського району Черкаської області 30 січня 1920 року роззброїла більшовицьку кавалерійську частину. Сухинська сільська рада вже надала дозвіл на встановлення пам'ятника "в центрі села". Однак точного місця спорудження не визначено, тому районна влада дала вказівку перенести пам'ятник на місце вигону худоби або в інше не надто помітне місце. Тому "Героїка" планує ще раз звернутися до сільської ради Сухин, щоб та дозволила встановити пам'ятний хрест воїнам УНР на центральній площі села - перед сільською радою.

Пам’ятник буде збудовано у формі відзнаки Армії УНР «Хрест Симона Петлюри». На меморіальній таблиці буде вигравірувано зображення ордену «Залізний хрест за зимовий похід і бої». Напис на табличці буде наступним:  «Воїнам Армії Української Народної Республіки. Козакам та старшинам 4-ї Київської дивізії. За перемогу над більшовиками в с. Сухини 30 січня 1920 року».

 

suhynyhrest

 

Загальний кошторис проекту - близько 10 000 грн.

"Героїка" здійснює свої проекти вшанування пам'яті воїнів УНР за громадські кошти, і вже встановила два пам'ятники на Черкащині, зокрема пам'ятний знак воякам Армії УНР у м.Звенигородка та пам'ятник воякам Армії УНР у с.Соколівка Жашківського району.

 

Щоб долучитися до встановлення пам'ятного знаку воїнам УНР в селі Сухини на Черкащині потрібно переказати кошти на картку ПриватБанку Олега Олександровича Слабоспицького "4149 6050 5124 4937".

 

Докладнішу інформацію можна отримати за ел. адресою heroic.spirit@gmail.com або тел. + 38 093 725 67 45 (Павло Подобєд).

 

 

Фото en.wikipedia.org

Поділіться з друзями: