Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Бер 2012

Останній день фотоконкурсу: Скажімо зимі «па-па» і віншуймо весну!

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Фотоконкурс «Зимі - привіт! Зимі - бувай!», який видання НародUA проводило разом із популярним інтернет-магазином вТочку (vtochku.com.ua), завершується. Сьогодні останній день, коли ще можна надіслати світлини. Поспішайте, якщо досі цього не зробили. Також не скупіться на «лайки», адже саме ваше активне голосування на нашій сторінці у Фейсбуці є запорукою перемоги тих фоторобіт, які вам найбільше до вподоби.

Нагадуємо, що на конкурсній сторінці фейсбуку Фотоконкурс «Зимі - привіт! Зимі - бувай!» – ГОЛОСУВАННЯ уже зібралося понад 50 чудових робіт з різних куточків України. Ми з цього тішимося неймовірно, адже всі фото неповторні і цікаві. Тому навіть не уявляємо собі, як будемо обирати трьох переможців. Але про це ми подумаємо завтра, а нині триває останній день конкурсу.

 

Наостанок скажемо, що на переможців чекають дві ексклюзивні чашки-термоси – точні копії об'єктиву Nikon 24-70 mm f/2.8, зовнішній вигляд і розмір яких повністю відповідають оригіналу. Крім того, третій переможець отримає оригінальну флешку у вигляді зменшеної копії фотоапарату Nikon R-105 (на 4 Гб). Про те, кому дістануться призи, повідомимо 22 березня.

 

Фото Сергія Черкасова

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему