Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Жовт 2012

Особливістю парламентських виборів є ротація кадрів у виборчих комісіях – експерт

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Особливістю цьогорічних парламентських виборів є чимала кількість кадрових ротацій в окружних та дільничних виборчих комісіях.

Про це заявив заступник голови Черкаської обласної організації Комітету виборців України Юрій Сас, коментуючи для офіційного порталу Черкаської обласної організації Партії регіонів ситуацію, яка виникла на 198-му виборчому окрузі, .

 

Нагадаємо, що члени майже всіх ДВК вранці з’ясували, що на їхніх місцях працюють інші люди. Уночі окружна виборча комісія здійснила дві сотні замін членів ДВК, про що не попередила останніх вчасно.

 

На думку Юрія Саса, такий розвиток подій не може додати чи відняти голосів. Серед причин подібних дій він називає або недовіру членам ДВК або прагнення покращити якісний їх склад. 

 

«Ситуація під контролем. Заміна проведена законно. До зриву голосування це не призвело. Закон ротацію кадрів здійснювати дозволяє, тож суб’єкт подання має на це повне право і не обмежений, як минулого разу, у часі. Але у таких випадках не треба забувати про людей. Схожа зі Смілою ситуація по 200-му і по 197-му округах. По Україні загалом таких випадків багато. Це особливість цієї виборчої кампанії. Відсутність часових обмежень провокує кандидатів на ротацію кадрів. Раніше робити це можна було не пізніше, як за добу до виборів», - підсумував Юрій Сас.

 

Тим часом, голова ОВК № 198 Назар Лавріненко, якого на посаді затвердили в п’ятницю, запевнив, що катастрофи через зміну членів ДВК не сталося, утім працювати в такому режимі дуже важко. Через це деякі дільниці навіть запрацювали із запізненням.

 

«Робота комісії йде відповідно до плану, всі ДВК працюють, через непорозуміння низка дільниць розпочали роботу із запізненням. Ситуацію вдалося виправити оперативно», - сказав Назар Лавріненко.

 

Нагадаємо, що пан Лавріненко та його заступник Олег Петренко сьогодні відзначилися своєрідною бійкою із членом комісії Світланою Саприкіною (відео можна подивитися тут).

 

Фото: freegreatpicture.com

Поділіться з друзями: