Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лист 2012

Особливість виборів-2012 - найгірше підготовлені члени комісій

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Парламентські вибори 2012 року характеризуються тим, що члени виборчих комісій виявилися найменш підготовленими, порівняно з усіма попередніми виборами. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова Черкаської обласної організації Комітету виборців України Максим Михлик.

"Погано було організоване навчання членів комісій. Ці вибори якраз характеризуються найгіршою підготовкою членів дільничних виборчих комісій. І те, що є дуже багато порушень - дріб’язкових, але їх багато, якраз про це свідчить" - зазначив Максим Михлик.

 

Звідси - і проблеми в підрахунку голосів.

"Ми не очікували, що підрахунок голосів буде настільки складним і деякі округи, де комісії були більш-менш нормально підготовлені, де все було зрозуміло з переможцями виборів, - вони вчасно, спокійно і нормально порахували голоси, і за одну добу все було зрозуміло. А там, де незрозуміло, хто переможець, або де хтось дуже не хоче програвати, ми бачимо, що відбувається. Якщо в 197 окрузі ситуація складна, і вона зайшла в безвихідь. А чому так відбувається у 194 окрузі, ми навіть не можемо пояснити, бо там нібито все зрозуміло і все ясно" - повідомив керівник черкаських КВУшників.

 

Водночас Максим Михлик заявив, що найбільш жорсткими виявилися вибори в мажоритарних округах:

- Мажоритарна складова – це ті самі славнозвісні мажоритарні війни, які в нас відбувалися на кожному окрузі. Найбільшу кількість порушень і зловживань ми фіксували саме там.

 

 

 

 

Поділіться з друзями: