Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лист 2012

Основними порушниками на виборах були кандидати-мажоритарники – експерт

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Найбільше порушень під час виборчої кампанії здійснювали кандидати, які балотувалися по одномандатних виборчих округах.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив заступник голови Черкаської обласної організації Комітету виборців України Юрій Сас.

 

«Виборча компанія пройшла з великою кількістю порушень, основними порушниками є кандидати в одномандатних округах. Причому, більшість - самовисуванці. Партійний компонент виборів пройшов набагато краще. Щодо застосування адмінресурсу, найбільше таких випадків ми констатували на користь Партії регіонів, проте, ми помітили одну особливість цих виборів. На наші дії була реакція – це надзвичайно приємно. Ми дійшли до того рівня, коли реакція на наше повідомлення про порушення була помітна», - сказав Юрій Сас.

 

Він також виокремив кілька  проблем технічної організації виборчого процесу. Зокрема, йшлося про недолугий розподіл округів, а також про принцип утворення комісій.

 

«Дірка» в законі дозволяла партіям, які висували одного кандидата в одному мажоритарному окрузі на рівні з такими партіями, які явно по прогнозах соціологів заходили у Верховну Раду, на рівних умовах брати участь у жеребкуванні. Тому вийшло так, що «Удар» і «Свобода» не мали представництва в окружних комісіях, а натомість партія Союз анархістів України чи «Русский блок» отримали можливість в усіх окружних комісіях отримати квоту. Причиною цього став закладений в закон помилковий принцип формування комісій», - наголосив Юрій Сас.

 

Крім того, він укотре звернув увагу на ротації в комісіях.

 

«Ротації були дозволені до останнього моменту. Часових і кількісних обмежень не було. Що відбувається на 198 окрузі за день до голосування? Один з кандидатів повністю проводить ротацію. Як з цим могли впоратися окружні комісії, мені незрозуміло. Тим більше, коли голова комісії приступив до обов’язків у п’ятницю, теж після ротації в останні дні. Ротації стали величезною проблемою, і деякі кандидати використовували їх як технологію дезорганізації роботи комісії», - підсумував заступник голови Черкаської обласної організації КВУ.

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему