Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Лист 2012

Опозиція в Черкаській облраді закликає депутатів звернутися до Генпрокурора з приводу 194 і 197 округів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Представники опозиційних сил в Черкаській обласній раді закликають всіх депутатів облради ухвалити звернення до Президента та Генпрокурора з приводу зриву виборів в 194 та 197 одномандатних округах Черкащини. Відтягування оголошення результатів виборів та спробу провести повторні вибори в 194 та 197 округах опозиція пов'язує з тим, що в округах перемогли опозиційні до чинної влади кандидати.

Як повідомляє прес-служба "Фронту змін", міжфракційне об'єднання ВО “Батьківщина” в Черкаській обласній раді ініціює звернення до обласних депутатів, яке стосується проблемних округів 194 і 197, де ЦВК, посилаючись на неможливість установити результати виборів, рекомендувала провести перевибори до Верховної Ради.

Про це заявила заступник голови об'єднання, депутат облради від фракції “Фронт змін” Наталія Старікова.

“Переконана, що обласній раді треба звернутися до Президента і Генерального прокурора з вимогою втрутитися у ситуацію, що склалася з голосуванням на округах 194 і 197. Тут у чесній боротьбі зі значним відривом від опонентів перемогли представники опозиції. Тому слід якомога швидше прийняти справедливе рішення й оголосити переможця, - сказала Наталія Старікова. - Всі розуміють, що затримка з оголошенням результатів вигідна як опонентам опозиції, так і їх “покровителям”. Виборці зробили всій вибір і він не може бути іншим”.

 

 

 

Поділіться з друзями: