Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Серп 2012

Опозиція розкаже виборцям про офіційних і реальних кандидатів від Партії регіонів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Не завжди офіційні кандидати від Партії регіонів будуть реальними кандидатами від влади.

Про це, перебуваючи в Черкасах, заявив нардеп Микола Томенко.

 

«Всі розуміють, що бід брендом Партії регіонів, не проти ночі сказано, ніхто не хоче ходить по селах і виступати. Тому влада буде підтримувати самовисуванців, які чесні і порядні. Практично через тиждень в усіх районних центрах буду їздити. У Бондаренка в окрузі знайшовся ще один фахівець по коневодству, який розповідає, що дзвоне Тимошенко в тюрму, і допомагає їй вийти з тюрми. Ну, хлопці, треба совість мати. Служити цій владі, поляни їм накривати і захищати, а як до людей іти — то брехати, що ви великі опозиціонери», - сказав Микола Томенко.

 

Він також наголосив, що опозиційні кандидати проводитимуть просвітницьку роботу серед виборців з цього приводу.

 

«Для нас принципово пояснити в кожному окрузі, що самовисуванці, які перед людьми люблять Тимошенко, — це такі самі політичні поліцаї, які гірше ворогів. Я ворогів поважав, а зрадників і політичних поліцаїв — ніколи не поважав. Краще знати ворога, бо він воює, а ці хитрі. Ми побудуємо свою кампанію так, що будемо ходити і розповідати людям, що є офіційний опонент і реальний опонент, який іде самовисуванцем, заплатив гроші скрізь, щоб його не чіпали. Очевидно, нам доведеться на два фронти працювати — і розповідати про ситуацію з офіційними кандидатами від Партії регіонів, а з другого боку — про ситуацію з реальними кандидатами», - підсумував Микола Томенко.

 

Нагадаємо, що вчора очільник обласних регіоналів Сергій Тулуб назвав кандидатів-мажоритарників, які балотуватимуться від Партії регіонів у Черкаській області.

 

Фото: goodideahunting.com

Поділіться з друзями: