Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Груд 2011

Опозиція критикує бюджет і пропонує владі їздити на своїх автомобілях

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Представники опозиційних партій в Черкаській облраді розкритикували бюджет області на 2012 рік, який влада представила лише за два дні до його можливого прийняття на сесії облради 28 грудня.

Керівник черкаського територіального осередку Фронту змін Наталя Старікова та лідер обласної "Батьківщини" Анатолій Бондаренко заявили, що бюджет не відповідає інтересам громади та є бюджетом "центру".

Зокрема, Наталя Старікова вважає, що влада має прозвітуватися про виконання місцевих програм розвитку області, а також про цільове використання коштів із спецбюджету.

Старікова нагадала і негативний досвід надання погоджень підприємствам області на розробку родовищ підземних вод, зокрема те, що з 9 підприємств на минулій сесій депутати дали погодження лише "Азоту". А також те, що навіть голова Корсунь-Шевченківської РДА за наказам обласної влади публічно виступив проти "своїх" підприємств.

Крім того, пан Бондаренко розкритикував транспорті видатки на АТП облради в сумі 200 тисяч, а також виділення 514 тисяч на соціологічний центр обласної влади. За його словами, обласна влада декларує, що економить кошти на апарат, тому недоцільно витрачати додатково стільки коштів на транспорт чиновників.

Також БЮТівець вважає, що непотрібно фінансувати соціологічний центр облради, який за рік фактично нічого не зробив, а лише здійснював замовні дослідження рейтингу політичних сил, маніпулюючи громадською думкою.

Наостанок депутати розкритикували практику влади не обговорювати бюджет та інші питання з депутатами.

Поділіться з друзями: