Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Лют 2012

Ольга Швець розповіла, як у Черкасах обдурюють любителів сала

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

На Центральному ринку Черкас обважують черкащан, які купують сало.

Про це у своєму Інтернет-щоденнику повідомила директор Департаменту муніципальної інспекції Ольга Швець.

 

За її словами, у зв'язку зі зверненнями мешканців в лютому-місяці активізували роботу щодо встановлення фактів обважування покупців продавцями сала в критому павільйоні Центрального ринку. Так, за останні два тижні виявлено 10 таких випадків, за якими складено протоколи про адміністративне правопорушення на осіб, що здійснювали торгівлю.

 

Як виявилося, найчастіше недобросовісні торговці салом вдаються різноманітних трюків: кріплять м'яке сало під бортиками шальок терезів, використовують підпиляні гирі, що зменшують вагу товару до 200 грамів, виставляють стрілочку на вагах в сторону зменшення ваги продукту або ж кладуть під ваги калькулятор (пачку цигарок, тощо), в яких приховують магніт.

 

«Саме такі «винаходи» фіксували муніципальні інспектори у деяких продавців сала. Загалом з початку року спільно з працівниками адміністрації ринку в продавців сала вилучено 13 гирь (підпиляні, висвердлені, самопали – без повіреного тавра), які використовувались для зменшення ваги. За всіма встановленими фактами складаються протоколи за ст. 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Шкода лише, що штрафи для громадян, передбачені цією статтею, невеликі – від 17 до 51 гривні», - розповіла Ольга Швець.

 

Фото: http://olgashvets.livejournal.com

Поділіться з друзями: